Zariadenie lesnej pedagogiky
Hoci počasie 17.04.2019 neukazovalo práve prívetivú tvár, prežili naši žiaci 3. ročníka ZŠ so svojimi pedagógmi nádherný deň v zariadení lesnej pedagogiky v Mlynici. Po privítaní chlebom a soľou sa deti spoločne so spolužiakmi z Krásnych sadov oboznamovali so slovanskými tradíciami. Počas exkurzie tu „bojovali“ so štyrmi živlami: ohňom, vodou, vzduchom a pôdou, pričom vonku a hlavne prakticky mali možnosť overiť si svoje vedomosti o prírode, či načerpať nové skúsenosti. Skrátka - učenie zážitkom!
Ďakujeme všetkým deťom a kolegom z Krásnych sadov za to, že nám ukázali ako užitočne a v súlade s prírodným prostredím sa možno aj mimo našej školy učiť a vzdelávať.
Tešíme sa na ďalšie spoločné zážitky!
Do galérie Krásne sady boli pridané fotografie.